34 pytania na 34. Jesień z Bluesem

Zapraszamy na drugą edycję testu o Jesieni z Bluesem!

Interesujesz się bluesem? Uczestniczysz w Jesieni z Bluesem od samego początku, a może jesteś fanem dopiero od niedawna? Wiesz wszystko lub prawie wszystko o festiwalu? Sprawdź swoją wiedzę o Jesieni, weź udział w naszym teście!  Na Laureatów czekają atrakcyjne nagrody!

Pytania do testu opracował Robert Trusiak – wielki fan bluesa, który od wielu już lat gromadzi informacje na temat białostockiego środowiska bluesowego, autor „Małego leksykonu białostockiego bluesa”.

30 października 2018, godz. 18:30
klub Fama, ul. Legionowa 5
zgłoszenie: osobiście do dnia 22 października 2018 roku do godz. 16:00 w siedzibie Białostockiego Ośrodka Kultury, ul. Legionowa 5, pokój nr 6 lub mailowo do dnia 23 października 2018 roku na adres e.puczynska@bok.bialystok.pl z dopiskiem „Test o JzB”.
pozostałe informacje w regulaminie

Jeżeli się wahasz i martwisz, że Twoja wiedza jest niewystarczająca, uspokajamy: na pewno sobie poradzisz, bo nasz test to przede wszystkim dobra zabawa i nauka!

Osoby, które zgłoszą się w terminie otrzymują bezpłatne zaproszenie na koncert zespołu Two Timer w ramach Blues Famy w dniu 30.10.2018.

oświadczenie uczestnika

Partnerzy:

GaleriaBOK Białostocki Ośrodek Kultury