Akcja Lato 2017

Od lat udowadniamy, że wakacje w mieście nie muszą być nudne, a dzieci mogą ciekawie i twórczo spędzić z nami czas!
Tego lata również nie zabraknie takich atrakcji!
Zapraszamy także na: Warsztaty Kolorowe wakacje w BOK/CLZ
Informacje o biletach
– kasa kina Forum: tel. 85 746 13 20

4 lipca godz. 10:00, kino Forum, film: OZZY – bilet 7 zł WIĘCEJ INFORMACJI
Ozzy to przesłodki piesek rasy beagle, ukochany pieszczoch całej rodziny. Kiedy jego właściciele Susan, Ted i Paula wyjeżdżają w daleką podróż do Japonii, jego życie wywraca się do góry łapami. Ozzy trafia do luksusowego spa dla psów. Szybko okazuje się jednak, że wyglądający na raj hotel, to tak naprawdę, prawdziwa szkoła przetrwania.

5 lipca godz. 10:00, klub  Fama, zajęcia artystyczne: Artystą być! Sztuka XX wieku – bilet 5 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
Czym jest kubizm? Abstrakcjonizm? Secesja? Zapoznanie się z niektórymi kierunkami sztuki oraz próba własnych sił jako artysta-malarz.
Zajęcia dla dzieci w wieku 6-11 lat poprowadzi Karolina Gołębiewska
ilość miejsc ograniczona

6 lipca godz. 10:00, kino Forum, film: Sonia – bilet 7 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
Siedmioletnia Sonia po raz pierwszy nocuje poza domem. U Celestyny, jej nowej koleżanki, wszystko jest całkiem inne, a nawet odrobinę magiczne – jedzenie jest egzotyczne (i trochę śmieszne – np. kasza nazywa się kuskus), kolory dziwnie różowe, a korytarze ogromne. Drzwi jest mnóstwo, a za każdymi czają się rzeczy osobliwe i trochę niepokojące.

6 lipca godz. 16:30, klub Fama, warsztaty: KOŁYSANKI, MRUCZANKI, LULAJKI – Teatr Atofri (Poznań) – bilet 2-osobowy (dziecko + opiekun) –  8 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
warsztaty dla rodziców z dziećmi (od 6 miesięcy do 3 lat), czas trwania: 45 minut
prowadzenie: Beata Bąblińska i Monika Kabacińska
Podczas warsztatów śpiewamy wraz z rodzicami polskie starodawne pieśni do kołyski. Lulajkom towarzyszy muzyka grana na akordeonie, altówce i instrumentach perkusyjnych. Kołysanki przeplatane są opowiadaniami, zabawami ruchowymi i grą na instrumentach. Wspólne muzykowanie to czas zacieśniania niezwykłej więzi między rodzicem a dzieckiem – warsztaty pełne są spokoju, muzyki i wspólnego ruchu.

6 lipca godz. 18:15, klub Fama, spektakl: LULAJKA – Teatr Atofri (Poznań) – bilet 2-osobowy (dziecko + opiekun) – 10 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
Spektakl dla dzieci od 1 roku do 5 lat, czas trwania: 40 min
LULAJKA Luli luli laj… już pieją kogutki… Opowiadane ruchem historie z pogranicza jawy i snu przeplatane są starodawnymi pieśniami do kołyski. Gwiazdkom na wyciągnięcie ręki towarzyszą dźwięki harmonii.

11 lipca godz. 10:00, kino Forum, film: Kosmiczna jazda. Hau hau mamy problem – bilet 7 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
Bajka jest sequelem rosyjskiej animacji “Biała i Strzała podbijają kosmos” sprzed kilku lat. Po uratowaniu świata i okolic, Biała i Strzała żyją na Ziemi i próbują swoich sił na scenie. Nie mija jednak dużo czasu, dwie astronautki wkrótce otrzymują nową ważną misję kosmiczną – starają się rozwiązać zagadkę znikających nagle z powierzchni Ziemi przedmiotów.

12 lipca godz. 10:00, kino Forum, spektakl: Licho nie śpi – Teatr Uszyty (Kraków) – bilet 5 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
Licho nie śpi – to przedstawienie Teatru Uszytego zainspirowane książką Agnieszki Taborskiej pt: „Licho i inni” (wyd. BOSZ, nagroda Festiwalu Literatury dla Dzieci za Najlepszą Polską Książkę dla Dzieci 2014). Spektakl pełen brzęczących garnków, porzekadeł, zabobonów, trzeszczących skrzypiec i zabawnych rymów, przy udziale instrumentów jarmarcznych. Ważnym elementem przedstawienia jest teatr cieni, który wprowadza widza w niezwykły świat rusałek, skrzatów i innych lich. Bohaterem przedstawienia jest postać Czarnego Licha, który lubi płatać różne figle i sprawiać kłopoty, ale o tym sza, bo – licho nie śpi…

13 lipca godz. 10:00, kino Forum, film: Pan Żaba – bilet 7 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
Sita bardzo starannie przygotowała się do swojej prezentacji o żabach. Jej zdziwienie wzbudził fakt, że powszechnie uznawany za sympatycznego, nauczyciel biologii – niejaki Pan Frans, nie chce jej wysłuchać do końca. Podejrzliwa dziewczynka zaczyna go śledzić i wkrótce odkrywa, że… czasami zamienia się on w żabę.

14 lipca godz. 10:00, klub Fama, zajęcia ruchowe: BębnoTańce – bilet 5 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
BębnoTańce czyli ruch, zabawa, rozwój dla małych przy muzyce granej na żywo!!! Będziemy biegać, skakać, tańczyć, turlać się i przeciągać się… Robić dziwne miny i wydawać dziwne dźwięki.. I co tylko wymyślimy i na co tylko będziemy mieć ochotę! A to wszystko przy muzyce granej na żywo na bębnach i innych instrumentach.
Zajęcia dla dzieci w wieku 7–10 lat poprowadzi Julita Wołkowycka i Zbyszek Rusiłowicz
ilość miejsc ograniczona – UWAGA! BRAK MIEJSC

18 lipca godz. 10:00, kino Forum, film 3D: Dzieciak rządzi  – bilet 12 zł + okulary*  WIĘCEJ INFORMACJI
Pewnego dnia w życiu siedmioletniego Tima pojawia się młodszy braciszek. Tim natychmiast zdaje sobie sprawę, że ubrany w garnitur, noszący teczkę i zachowujący się jak rasowy biznesmen dzieciak jest zagrożeniem dla jego niezachwianej dotąd pozycji w rodzinnym domu. Gdy Tim postanawia odzyskać utraconą pozycję, natrafia na trop tajemnego spisku, który może zmienić równowagę sił na świecie.

19 lipca godz. 10:00, klub Fama, zajęcia: Łamańce językowe – bilet 5 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
Pocztmistrz z Tczewa, To cóż, że ze Szwecji, to nic, że ze Szwecji… Gimnastyka buzi i języka na wesoło? Tak tak! To jest możliwe!
Zajęcia dla dzieci w wieku 6-11 lat poprowadzi Urszula Sterkowiec
ilość miejsc ograniczona – UWAGA! BRAK MIEJSC

20 lipca godz. 10:00, kino Forum, film: Kacper i Emma na safari – bilet 7 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
Czwarta część znanej i lubianej serii przygód Kacpra i Emmy. Najlepsi przyjaciele, Kacper i Emma, i ich pluszowi towarzysze – Leo i Pani Królik – spędzają wakacje w Afryce. Mama Emmy pomaga przyjaciółce w klinice dla zwierząt. Gdy przyjaciele ruszają z nowo poznaną koleżanką, Tiri i jej pluszowym Żółwiem na safari, wpadają na trop uprowadzonego lwiątka.

25 lipca godz. 10:00, kino Forum, film: Alpejska przygoda – bilet 7 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
Mały chłopiec musi zmierzyć się z prawdziwą alpejską zimą, aby odzyskać ważną rodzinną pamiątkę. Zanim jednak będzie mógł rozpocząć tę trudną podróż, musi pomóc przetrwać swojej rodzinie najtrudniejszą zimę życia, uratować ukochaną kozę z rąk znienawidzonego kolegi ze szkoły oraz zdobyć miłość pięknej Serainy.

26 lipca godz. 10:00, klub Fama, zajęcia artystyczne: Gliniana fantazja – bilet 5 zł  WIĘCEJ INFORMACJI
Zapraszamy na spotkanie z ceramiką. Zaprojektujemy i wykonamy naczynia, formy i prezenty. Będziemy tworzyć, formować, odbijać i wycinać. Glina nie będzie miała przed nami tajemnic, a nasze produkty zostawimy do wyschnięcia i po wypaleniu w piecu będziemy cieszyć się wspaniałą, własną ceramiką.
Zajęcia dla dzieci w wieku 8-12 lat poprowadzi Oktawiusz Stępień
ilość miejsc ograniczona – UWAGA! BRAK MIEJSC

27 lipca godz. 10:00, kino Forum, film 3D: Kumba – bilet 7 zł + okulary*  WIĘCEJ INFORMACJI
Wszystkie zwierzęta w Afryce wiedzą, że zebra bez pasów jest jak słoń bez trąby i lew bez grzywy. Kiedy jesteś zebrą i rodzisz się pasiasty do połowy, życie potrafi być bardzo skomplikowane. Na własnej skórze przekonuje się o tym Kumba – jedyny na świecie przedstawiciel pasiastych, któremu natura poskąpiła pełnego umaszczenia. Odtrącony przez rodzinne stado, Kumba wyrusza na poszukiwanie magicznego źródła, w którym – jak stara głosi legenda – pierwsze zebry zyskały swoje pasy. W wędrówce po Afryce towarzyszą mu nowi przyjaciele – nadopiekuńcza antylopa gnu oraz postrzelony struś

* Uwaga! Na seanse filmów w technologii 3D obowiązuje dopłata do biletu w wysokości 4 zł. Osoby posiadające okulary do projekcji filmów 3D zwolnione są z dodatkowej opłaty.

Polecamy także Wakacyjne Kino Dzieci! WIĘCEJ

Galeria

akcja_lato_2017_800x600 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 1 2 3 -3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury