Akcja Lato 2022: Foki kontra rekiny

W ramach Akcji Lato 2022 zapraszamy na pokaz animowanej komedii o zwariowanych fokach, przed którymi lepiej spływać i cwanych rekinach, którym opadną szczęki!

FOKI KONTRA REKINY

25 lipca 2022, godz. 10:00
Kino Forum, ul. Legionowa 5
bilet: 16 zł – w kasie kina i BOK/CLZ oraz na stronie bilety.bok.bialystok.pl
(nie obowiązują zniżki BKDR i KAS)

Foki kontra rekiny
RPA, USA 2021, 101′
reż. Greig Cameron, Kane Croudace
film z dubbingiem
wiek: 6+

Rafy koralowe żartów oraz ocean akcji i przygód czekają na widzów w nowym filmie producentów i twórców hitów „Zambezia”, „Kumbo” oraz „Ainbo – strażniczka Amazonii”!

Quinn jest uroczą, ale i zadziorną foką, która chętnie wystrzępiłaby płetwę niejednemu żarłaczowi. Niestety, odkąd gang rekinów pod przywództwem niejakiego Grimesa na dobre zadomowił się w podwodnej okolicy, ciężko o zadowalające jedzenie poza resztkami z uczt zębatych drapieżników. Tak być nie może! Quinn postanawia skompletować drużynę marzeń i przepędzić raz na zawsze swoich uzbrojonych po zęby wrogów.

W skład foczego oddziału do zadań specjalnych wejdą największe asy podmorskiej żeglugi, a w ich płetwach znajdzie się sprzęt, z którym (prawie) nie ma żartów: samopompujące się miny rozdymkowe, krabowe pistolety, barakudy dalekiego zasięgu i oczywiście naładowane odnawialną energią węgorze elektryczne. Gdy na horyzoncie pojawi się wielka uczta w postaci ławicy sardynek – podwodne manewry najwyższy czas będzie zacząć!

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury