Ardeny

Działający przy Białostockim Ośrodku Kultury Dyskusyjny Klub Filmowy „GAG” zaprasza 21 marca 2016 na godz. 18.30 do kina Forum na mroczny belgijski film „Ardeny”.
Bilet 11 zł, prelekcja przed filmem i moderowanie dyskusji po filmie Maciej Białous.

Ardeny / D’Ardennen
reż. Robin Pront
Belgia, 2015, 93′

Kenneth właśnie wyszedł na wolność po czterech latach spędzonych w więzieniu. Trafił tam za brutalną napaść, jakiej dokonał ze swoją ówczesną dziewczyną, Sylvie i starszym bratem, Dave’em. Choć tylko jego spotkała kara, nigdy nie doniósł na pozostałą dwójkę. Jednak Sylvie po dwóch latach przestała go odwiedzać. Gdy Kenneth wychodzi na wolność, odkrywa, że wiele się zmieniło. Nie zna innego niż przestępcze życie, tymczasem jego brat próbuje pomóc mu stanąć na nogi i poukładać wszystko na nowo. Były więzień pragnie jednak za wszelką cenę odzyskać dawną dziewczynę. Nie wie jeszcze, że Sylvie podczas jego nieobecności związała się z Dave’em. W Ardenach, gdzie miłość rywalizuje ze zdradą, a braterska więź z zawiścią, wybór nigdy nie jest prosty. Uwięzieni w przeszłości bohaterowie, bliscy tym z filmów Jacquesa Audiarda, najczęściej kochają to, co ich niszczy.

Po filmie przeniesiemy się do kącika kawiarnianego w foyer kina Forum, gdzie kosztując wybornej herbaty i kawy będziemy prowadzić dyskusję o obejrzanym filmie.
Specjalny wybór herbat na spotkania DKF dostarczy nam sklep Kawa-herbata, znajdujący się w C.H.Park w Białymstoku, lok. 115.

Więcej, pachnących doskonałą kawą i herbatą, informacji znajdziecie tutaj: www.kawa-herbata.com.pl

KAWA_HERBATA

Galeria

ardeny dkf_ARDENY_21_03_2016_002 dkf_ARDENY_21_03_2016_003 dkf_ARDENY_21_03_2016_001 dkf_ARDENY_21_03_2016_004

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury