Before Festiwalu Żubroffka 2016

Zapraszamy na Before Festiwalu ŻUBROFFKA! Rozdajemy i zbieramy energię przed naszym Festiwalem!
W tym celu na kilka tygodni przed tegoroczną ŻUBROFFKĄ w kinie FORUM pokażemy niesamowity zestaw animacji Best of Annecy 2016 i zaprosimy Was do klubu FAMA na koncert rockowej petardy RADIO SLAM (ex The TOOBES)!

Before Festiwalu ŻUBROFFKA – Best of Annecy 2016
16 listopada, godz. 18:30
kino Forum, ul. Legionowa 5
wstęp wolny

Międzynarodowy Festiwal Filmów Animowanych w Annecy (Francja) jest największym wydarzeniem poświęconym filmom animowanym na świecie! W ciągu tygodnia, podczas festiwalu wyświetlanych jest ok 500 filmów – najnowszych pełnometrażowych i krótkometrażowych produkcji z całego świata oraz klasycznych arcydzieł światowej animacji. Festiwal prezentuje również animowane filmy dyplomowe, seriale i specjalne adaptacje telewizyjne, wideoklipy, filmy reklamowe i edukacyjne. Dodatkowo festiwalowi towarzyszą Targi Filmu Animowanego, które gromadzą w jednym miejscu wszystkich przedstawicieli przemysłu animacji, od twórców przez producentów, po dystrybutorów. Program Best of Annecy 2016 podróżuje po świecie prezentując szeroki wybór krótkich filmów nagrodzonych na ostatnim festiwalu, pokazując nowe kierunki i ścieżki światowej animacji.

Program pokazu:
Moulin Rouge, Pierre-Marie Adnet, Coralie Bruschi, Mylene Cominotti, Tristan Poulain, Yi Shen, Alessandro Vergonnier, Francja 2016, 1’30”
The New York Times “Modern Love – A Kiss, Deferred”, MOTH COLLECTIVE, UK 2015, 3’46”
Peripheria, David Coquard-Dassault, Francja 2015, 12’20”
The Reflection of Power, Mihai Grecu, Francja, Rumunia 2015, 9’11”
Stems, Ainslie Henderson, UK 2015, 2’30”
Balkon/ Balcony/ Le Balcon, David Dell’edera, Węgry 2015, 6’18”
How Long, Not Long, Michelle Kranot, Uri Kranot, Niemcy 2016, 5’30”
Vaysha, l’aveugle/ Blind Vaysha, Theodore Ushev, Kanada 2016, 8’00”
Frankfurter Str. 99a, Evgenia Gostrer, Niemcy 2016, 4’59”
Mr Sand, Soetkin Verstegen, Dania, Belgia, 2016, 8’15”
Une tete disparaît, Franck Dion, Francja, 2016, 2’35”
Pokaz odbywa się dzięki współpracy z ANIMATOR i Krakow Film Festival.

Before Festiwalu ŻUBROFFKA – RADIO SLAM (ex The Toobes)
16 listopada, godz. 20:30
Klub FAMA, ul. Legionowa 5
bilet: 8 zł

RADIO SLAM to energetyczna mieszanka gitary, wokalu, prostych riffów i melodii. Grupa powstała przed rokiem, czwórkę młodych ludzi połączyła miłość do sceny i grania na żywo. Zespół tworzą: Stas Lamaki (wokal, gitara), Łukasz Woncisz (gitara), Konrad Zaleski (bas), Radek Zając (bębny). Wszyscy mają doświadczenie koncertowe, udało im się już zagrać na tej samej scenie z Acid Drinkers i Hunter. Są zwycięzcami festiwalu rockowego w Koszalinie i Rock May Festival w Skierniewicach. Mają na koncie pierwszy singiel, intensywnie pracują nad materiałem na debiutancką płytę.

Galeria

z1 annecy-frankfurter-str-99a annecy-how-long-not-long annecy-le-balcon annecy-moulin-rouge annecy-mr-sand annecy-peripheria annecy-poster annecy-stems annecy-the-new-york-times-modern-love-a-kiss-deferred annecy-the-reflection-of-power annecy-une-tete-disparait annecy-vaysha-laveugle-blind-vaysha

BOK Białostocki Ośrodek Kultury