Body/Ciało – kino dla nauczycieli

Więcej niż lekcja, więcej niż kino !

Białostocki Ośrodek Kultury oraz NHEF zapraszają  nauczycieli na  pokaz promocyjny, podczas którego będzie można zobaczyć „Body/Ciało i zapoznać się ze szczegółami nowego programu NoweHoryzontyEdukacjiFilmowej na rok szkolny 2015/2016.

NHEF rozkwita na wiosnę!
Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej to comiesięczne spotkania dla przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Staramy się by program edukacji filmowej był pasjonujący, ciekawy i aktualny, a co najważniejsze zgodny z podstawą programową.

W cyklach filmowych NHEF na rok szkolny 2015/2016 będzie można zobaczyć wiele nowych filmów, które pojawiły się w ostatnim czasie na ekranach kin, jak i tytuły, które zostały sprowadzone do Polski specjalnie do naszego programu.

Pozostając z Państwem w ciągłym dialogu usprawniamy także stronę internetową i formularze zapisów tak, aby wszystko było proste, czytelne i nie zajmowało wiele tak cennego dla nauczyciela czasu.  W planowaniu roku szkolnego pomóc ma także nowe wydawnictwo – kalendarz nauczyciela NHEF, w którym zaznaczyliśmy najważniejsze daty, pomocne materiały do wyboru cykli filmowych dla Państwa klasy, opisy innych naszych projektów, oraz wszystkie niezbędne informacje do zaplanowania roku szkolnego pod znakiem dobrego kina.

Pokazy promocyjne w kinie Forum
Zapraszamy wszystkich nauczycieli zainteresowanych programem Filmoteka Szkolna. Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej 2015/2016 na specjalny pokaz promocyjny w kinie Forum w Białymstoku. Podczas pokazów przekażemy Państwu nasze najnowsze materiały oraz pokażemy Państwu, nagrodzony Srebrnym Niedźwiedziem na tegorocznym Berlinale, najnowszy film Małgorzaty Szumowskiej „Body/Ciało”.   Wstęp na wszystkie pokazy promocyjne NHEF dla nauczycieli jest bezpłatny. Obowiązują zapisy.

BIAŁYSTOK | KINO FORUM | 14.05 g. 15:00

ZAPISY U KOORDYNATORÓW NHEF
dkf@bok.bialystok.pl

Do zobaczenia w kinie!

Galeria

BODY CIALO

Video

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury