Pomagamy Ukrainie: Bright Ophidia / Lupa

Zapraszamy na koncert zespołów

BRIGHT OPHIDIA
LUPA

25 marca 2022, godz. 19:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
wstęp na koncert: cegiełka min. 30 zł przed wejściem na koncert

prowadzenie zbiórki: Podlaski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża


BRIGHT OPHIDIA
Zespół istnieje od 1998 roku, ma na koncie cztery albumy studyjne: “Coma” (2003), “Red Riot” (2004), “Set Your Madness Free” (2009), “Fighting The Gravity” (2017) oraz szereg epek i kompilacji. Obecnie pracuje nad materiałem na piąty album, pierwsze utwory można już usłyszeć podczas koncertów.
Bright Ophidia wplata do swojej twórczości różne style mocnego grania. Alternatywny metal, progmetal to propozycja zespołu skierowana do fanów ciężkiego brzmienia poszukujących nietuzinkowych propozycji w tym gatunku muzyki.

Skład zespołu:
Przemysław Figiel – gitara
Cezary Mielko – perkusja
Adam Bogusłowicz – wokal
Mariusz Rusiłowicz – bas
Marek Walczuk – gitara

LUPA
Zespół powstał w 2015 roku w Białymstoku z inicjatywy Łukasza Wasilewskiego i Patryka Łuczyńskiego, którzy przygotowali też materiał na debiutancką płytę „Demony”. Wkrótce do zespołu dołączyło czterech nowych członków i LUPA ruszyła w trasę koncertową z autorskim materiałem.
W 2016 roku grupa została nagrodzona na kilku przeglądach muzycznych, a jej singiel „Zapomnę się” trafił na listy przebojów kilku rozgłośni radiowych.
W sierpniu 2019 roku ukazała się druga płyta zespołu, “Tu i Teraz”, a w składzie nastąpiły personalne roszady. Aktualnie LUPA pracuje nad trzecim albumem, jego tytuł poznamy niebawem.

Skład zespołu:
Łukasz Wasilewski – wokal
Patryk Łuczyński – gitara elektryczna
Adam Jaworowski – gitara elektryczna
Remigiusz Filarski – perkusja
Marek Sawoń – gitara basowa

 

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury