Cochise / Łukasz Zagrobelny / Margaret

Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski oraz Białostocki Ośrodek Kultury zapraszają na Dni Miasta Białegostoku i koncert gwiazd!

COCHISE, ŁUKASZ ZAGROBELNY, MARGARET

Sobota, 20 czerwca, godzina 20:30
Rynek Kościuszki
wstęp wolny!

Cochise
Zespół powstał w 2004 roku w Białymstoku, w jego skład wchodzą: Paweł Małaszyński (wokal), Wojciech Napora (gitara), Radosław Jasiński (bas) i Cezary Mielko (perkusja). Muzyka Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9”, to płyta „Still Alive” (2010), cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” (2010), płyta „Back to Beginning” (2012, Mystic Production) oraz „118” (2014, Metal Mind).

www.cochise.pl

Łukasz Zagrobelny
Jeden z najlepszych męskich głosów w Polsce. W 2007 roku wydał debiutancką płytę „Myśli warte słów”, rok później ukazała się edycja specjalna płyty, na której znalazł się utwór „Nie kłam, że kochasz mnie” nagrany z Eweliną Flintą. Piosenka stała się największym hitem 2008 roku. Rok później został wydany drugi solowy album artysty – „Między dźwiękami”. Łukasz Zagrobelny przez 7 lat związany był też z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie wystąpił w musicalach „Miss Saigon”, „Grease”, „Koty”, „Taniec Wampirów” i „Akademia Pana Kleksa”. Można było go też oglądać w jednej z głównych ról w spektaklu „Les Miserables”. W 2012 roku ukazał się album „Ja tu zostaję”, a w 2013 – „Symfonicznie”, będący zapisem koncertu z Polską Orkiestrą Radiową. Nowa płyta artysty planowana jest na wiosnę przyszłego roku.

www.lukaszzagrobelny.com
www.facebook.com/lukaszzagrobelny

Margaret
Małgorzata Jamroży, piosenkarka i blogerka modowa. W 2013 roku ukazał się jej debiutancki singiel „Thank You Very Much”, a rok później singiel „Wasted”. Podczas 51. KFPP w Opolu wokalistka została nagrodzona SuperJedynką w kategorii SuperArtysta bez granic. W sierpniu ukazał się jej debiutancki album “Add the Blonde”, który uzyskał status złotej płyty. Margaret jest laureatką m.in. nagrody Eska Music Awards w kategorii Eska TV Award – Najlepsze video (za „Thank You Very Much”), została też nagrodzona w plebiscycie „Kobieta Roku Glamour”. Na koncie ma także wiele nominacji zarówno do polskich jak i zagranicznych nagród, w tym m.in. do MTV Europe Music Awards, Kids’ Choice Awards, Wiktorów czy Telekamer.

margaret-j.blogspot.com

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury