DKF Wysokich Obcasów: Nigdy cię tu nie było

Kino Forum, Magazyn Wysokie Obcasy i Gutek Film zapraszają na przedpremierowy pokaz poruszającego thrillera “Nigdy cię tu nie było”.

21 marca | kino Forum
godz. 18:15 | bilet 14 zł

ZNIŻKA: Osoby, które przyjdą na pokaz z numerem magazynu “Wysokie Obcasy” (numer podamy wkrótce) , będą mogły kupić bilet w promocyjnej cenie 12 zł.

Jej zniknięcie. Jego obsesje. Ich zemsta. Najlepsza rola męska (Joaquin Phoenix) oraz Najlepszy scenariusz (Lynne Ramsay) MFF w Cannes.

Okrzyknięty kobiecą odpowiedzią na „Taksówkarza” film wybitnej reżyserki Lynne Ramsay („Musimy porozmawiać o Kevinie”). Pełen pasji i gniewu thriller, który zachwyca precyzyjnie skonstruowaną intrygą i mistrzowską grą Joaquina Phoenixa („Ona”, „Wada ukryta”, „Mistrz”). Całości dopełnia hipnotyzująca muzyka Jonny’ego Greenwooda z zespołu Radiohead.

„Nigdy cię tu nie było” to historia pełnego sprzeczności mężczyzny (Joaquin Phoenix) z mroczną przeszłością. Działał zawsze sam i zawsze poza prawem: przez wiele lat przyjmował zlecenia, z którymi system sprawiedliwości nie dawał sobie rady i których nie chciał się podjąć żaden prywatny detektyw. Widział już prawie wszystko. Prześladujące go wspomnienia sprawiają, że chciałby, aby świat o nim zapomniał. Jednak, poruszony historią uprowadzonej dziewczyny, podejmie się jej odnalezienia. Gotowy na wszystko, by odnaleźć młodą kobietę, niespodziewanie otrzyma szansę ocalenia samego siebie.

Joaquin Phoenix jakiego nie znacie. The Guardian

Najnowszy film Lynne Ramsay rzuca na kolana. Indiewire

Galeria

NCTNB_Dkf_1200x628_wydarzenie DKF WO

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury