Dyskusyjny Klub Filmowy: Endless

Dyskusyjny Klub Filmowy „GAG” zaprasza na pokaz horroru science fiction “ENDLESS” – mieszankę tajemnicy z fantastyką! Nasze pokazy odbywają się według schematu – prelekcja + świetne kino + doskonała kawa / herbata oraz dyskusja po, którą poprowadzi (tak jak prelekcję przed) Maciej Białous!

15 października / kino Forum / godz. 18:15 / bilet 11 zł

ENDLESS
gatunek: thriller, sci-fi
obsada: Aaron Moorhead, Justin Benson
reżyser: Aaron Moorhead, Justin Benson
USA 2017, 111′

Dwaj bracia Aron i Justin otrzymują tajemniczą, zaszyfrowaną wiadomość video. Podejrzewają, że nagranie pochodzi od sekty czczącej UFO i wyznającej kult śmierci, od której mężczyźni z wielkim trudem uciekli w młodości. Postanawiają jednak wrócić do grupy mając nadzieję, że uda im się ostatecznie zakończyć pewne sprawy. Na miejscu odkrywają, że przekonania wyznawców kultu są jeszcze dziwniejsze, niż zapamiętali. Ku zaniepokojeniu Justina, Aron szybko ulega wpływowi charyzmatycznego przywódcy sekty. Z czasem na pustynnym obozowisku zaczynają mieć miejsce niesamowite, nadprzyrodzone zjawiska. Czy braciom uda się poznać prawdę zanim znowu uzależnią się od sekty?

Przybysze z gwiazd, tajemnicza sekta, niewyjaśnione zdarzenia i napięcie, które trzyma na krawędzi fotela – to wszystko znajdziecie w fenomenalnym Endless, który zachwycił zarówno amerykańskich widzów, jak i krytyków, zbierając 100% pozytywnych recenzji na Rotten Tomatoes.

Twórcami filmu są Justin Benson i Aaron Moorhead, którzy wcielają się w role głównych bohaterów.

Galeria

Endless_plakatB1_elektroniczny

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury