Gooral: Ethno Elektro 2

Gooral: Ethno Elektro 2

10 maja 2019, godz. 20:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 25 zł (przedsprzedaż) / 35 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na bilety.bok.bialystok.pl

Gooral to jeden z najciekawszych polskich twórców tej dekady poruszających się w obrębie elektroniki. Stworzył niepowtarzalny styl zwany Ethno Elektro. Artysta łączy muzykę klubową i elektroniczną z polską góralszczyzną. Zagrał około tysiąca żywiołowych koncertów zarówno w kraju, jak i za granicą m.in.: Opener, Exit, Sziget, Colours of Ostrawa, Woodstock, Audioriver. Odwiedził koncertowo ponad 20 krajów m.in.: Japonię, Kanadę, Azerbejdżan i większość europejskich państw. Współtworzy również inne projekty muzyczne: Psio Crew, CUDA i Górny, czyli Gooral w odsłonie techno. Wydał 5 albumów studyjnych i jeden DVD z Mazowszem. Stworzył muzykę do dwóch filmów, spektaklu teatralnego, kilku reklam i wydał wiele singli. Ma na koncie kultowego “Machinera”, nominacje do Fryderyków i nagrodę na Nowej Tradycji. Jego muzyką reklamował się Opener na swoje 10-lecie.

Obecnie artysta promuje najnowszy album „Ethno Elektro 2”. Na płycie możemy usłyszeć Stanisława Leszczyńskiego, z którym obecnie najczęściej można go zobaczyć na scenie oraz współtwórcę Psio Crew — Macieja Szymonowicza.

Support i afterparty: Badass Disc’O Rebel. Legenda białostockiego undergroundu. Na scenie pojawia się sporadycznie, za to zawsze w doborowym towarzystwie. Grywał m.in. z The Busy Twist, RSS Boys, Demonios Latinos i… Gooralem. Na zakończenie pełnego dzikich wrażeń wieczoru możecie spodziewać się wybuchowej, wyrywającej klepki z parkietu mieszanki egzotycznych rytmów dla tańczących inaczej.

www.gooral.net

Galeria

gooral (1) gooral (2) gooral (3) gooral (4) gooral (5) gooral (6) gooral (7) gooral (8) gooral (9) gooral (10) gooral (11) gooral (12) gooral (13) gooral (14) gooral (15) gooral (16) gooral (17) gooral (18) gooral (19) gooral (20) gooral (21)

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury