Akcja Lato 2018: W góry od małego, czyli bajkowa podróż po Karpatach i Sudetach z Tomkiem

W ramach Akcji Lato 2018 zapraszamy na prezentację podróżniczą!

Mali Odkrywcy: Tomek Habdas – W góry od małego, czyli bajkowa podróż po Karpatach i Sudetach z Tomkiem w szczytowej formie

17 lipca, godz. 10:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
bilet: 5 zł – do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Czy wiecie w których polskich górach swoją chatkę ma Kubuś Puchatek? Gdzie swoje spotkania miały czarownice i gdzie znajduje się ogród bajek?
Jeżeli nie, koniecznie wpadnijcie na spotkanie ze mną, czyli z Tomkiem – chłopakiem który góry kocha ponad życie i wie o nich bardzo dużo. Swoimi opowieściami o górach polskich i nie tylko, postaram się Was przekonać do odwiedzenia tego, co na południu Polski najpiękniejsze – Karpat i Sudetów. A jak już dacie się namówić, to posłuchajcie, jak przygotować się do takiej wycieczki, co ze sobą zabrać i o czym pamiętać będąc na szlaku. Wszystko po to, żeby z gór wrócić z dużym uśmiechem na twarzy i chcieć do nich szybko wrócić.

Tomasz Habdas
Kocha góry, które są ważną częścią jego życia. W nich się urodził, wychował i do nich często wraca. To one sprawiają mu ogromną radość i wywołują uśmiech na twarzy. Tomasz chce się tym uśmiechem podzielić i robi to podczas różnych spotkań oraz za pośrednictwem swojego bloga W Szczytowej Formie (facebook, instagram, youtube). Jego celem jest popularyzacja turystyki górskiej w Polsce i nie tylko.
Tomasz co pewien czas przekracza granice Polski, by wznieść się na wysokości w innych częściach świata. Jego rekord to na razie 5642 m n.p.m. (Elbrus, Góry Kaukaz), ale chce go pobić w przyszłym roku.
Chętnie pomaga i doradza też w kwestii kupna sprzętu, odzieży górskiej czy przygotowania kondycyjnego przed wypadem w góry.
Jak mówi: Gór wystarczy dla każdego!

pełny program Akcji Lato 2018

Galeria

Mali Odkrywcy_Tomasz Habdas Tomasz Habdas Spotkanie podróżnicze (1) Spotkanie podróżnicze (2) Spotkanie podróżnicze (3) Spotkanie podróżnicze (4) Spotkanie podróżnicze (5) Spotkanie podróżnicze (6) Spotkanie podróżnicze (7)

BOK Białostocki Ośrodek Kultury