Joint Venture Sound System + ZION TRAIN + Radikal Guru

Joint Venture Sound System

Pochodzący ze Zgorzelca pionierzy polskiej sceny sound system, mimo upływu czasu wciąż pozostają oryginalni i eklektyczni, a ich sety okraszone są dubową dynamiką w iście punkowym stylu. Mirosław Dzięciołowski i Mariusz Dziurawiec prezentują radykalne brzmienia muzyki roots: reggae, elektro dub, nowoczesną muzykę etniczną, rasta jungle & dubstep – w ich wykonaniu nie usłyszysz słodkich melodii ani tekstów. Ich sety opierają się głównie na utworach rzadko słyszanych podczas występów innych polskich sound systemów.

www.facebook.com/Jointventuresoundsystem
www.myspace.com/jointventuresoundsystem
www.mixcloud.com/makenmiroslawdzieciolowski

Zion Train

Najbardziej uznana marka światowego cyfrowego dubu, obchodząca w 2014 roku 25-lecie swojego istnienia, powraca do Białegostoku po latach, żeby wystąpić w ramach Dni Sztuki Współczesnej! Brytyjska grupa Zion Train działa na styku reggae i nowoczesnej elektronicznej muzyki klubowej. Jej trzon stanowi Neil Perch – muzyk, didżej, producent i specjalista od remiksów. Zespół po raz pierwszy pojawił się w Polsce w 1996 roku i od tamtej pory gościł w naszym kraju kilkadziesiąt razy, konsekwentnie budując status lubianej i szanowanej gwiazdy. Na koncie ma kilkanaście płyt, ostatnią jest wysoko oceniany album „State Of Mind”. W Białymstoku Zion Train wystąpi w składzie z DJ Perchem, Dubdadda oraz dwuosobową sekcją dętą.

www.wobblyweb.com/zt/
www.myspace.com/ziontrainindub
soundcloud.com/zion-train
www.facebook.com/pages/Zion-Train/37312866079

Radikal Guru

Mateusz Miller vel Radikal Guru, to jeden z najbardziej znanych polskich producentów muzyki dubstep i dub, w którego twórczości odnaleźć można wpływy roots reggae, uk steppers i muzyki Dalekiego Wschodu. W labelu Dubbed Out Records (UK) wydał serię singli, które długo nie schodziły z list bestsellerów brytyjskich sklepów z muzyką niezależną. Jego muzykę można było usłyszeć w takich stacjach radiowych, jak BBC Asian Network, Rinse FM czy Sensimedia Network. Obecnie współpracuje z wytwórnią Moonshine Recordings, co zaowocowało m.in. świetnie przyjętym albumem „The Rootstepa”. Występuje na festiwalach i w klubach całej Europy.

www.radikalguru.com
soundcloud.com/radikal-guru
www.facebook.com/RadikalGuruOfficial

Galeria

Joint Venture Sound System

Joint Venture Sound System

Zion Train DJ Perch

Zion Train DJ Perch

Zion Train DJ Perch

Zion Train DJ Perch


Video

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury