Kreha

Zapraszamy na pierwszy koncert z nowego cyklu promującego lokalne zespoły:

((Echa)): Kreha

28 marca 2019, godz. 20:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 15 zł (przedsprzedaż) / 20 zł (w dniu koncertu), dostępne w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na bilety.bok.bialystok.pl

((Echa)) Jak to się zaczęło…

W ubiegłym roku postanowiliśmy dać szanse lokalnej scenie muzycznej i zorganizowaliśmy nabór zespołów, które dysponują umiejętnościami  i na tyle ciekawym pomysłem na siebie, że będziemy chcieli dać im szansę występu na profesjonalnej scenie, z doświadczoną obsługą techniczna i merytoryczną. Tak też się stało. Zgłosiło się do nas 20 zespołów. Najciekawsze propozycje będziemy mogli usłyszeć na najbliższych koncertach w Famie. Muzyczne Echa Podlasia będą wybrzmiewać w waszych uszach przez najbliższy rok.

((Echa)) rozpoczyna KREHA :)

Kreha powstała jesienią 2016 roku z inicjatywy Krzyśka Szubzdy, który zawsze marzył o punkowej kapeli garażowej, która zniszczy system.
Nie wiemy, gdzie popełniliśmy błąd, ale poszło to trochę w innym kierunku. Gramy szeroko pojętego rocka, jednak elementy niepokornego punka są jak najbardziej słyszalne, co w połączeniu z tekstami Krzyśka Szubzdy, daje bardzo ciekawą mieszankę. Na gitarze gra główny kompozytor, czyli Maciek. Bas jest Emski, perkusja Grześkowa. Saksofon ogarnia Hubert, klawisze Krystian, zaś na wokalu usłyszycie Mateusza. Nasze dotychczasowe osiągnięcia: wyklarował nam się skład, zagraliśmy kilka koncertów (m. in. Kultowa Akadera, Rockowania) oraz mnóstwo prób, nagraliśmy w studio jeden numer (“Rżnięcie”), wzięliśmy udział w FourEast Festival oraz eliminacjach do Rocka na Bagnie, dostaliśmy się do półfinału Rockowań 2018.
Aktualnie zespół jest w trakcie nagrywania swojej debiutanckiej płyty.

facebook.com/pg/krehabialystok

Gatunek muzyczny:
Rock / Punk Rock / Funky-Punky ;)

Skład zespołu:
Maciej Pieńczak – gitara elektryczna
Maciej Snitkowski – gitara basowa
Grzegorz Anuszkiewicz – perkusja
Hubert Buharewicz – saksofon
Mateusz Wasilewski – wokal
Krystian Sulkiewicz – klawisze
Krzysztof Szubzda – teksty

Galeria

Drukowanie

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury