Podróżowanie NIE przez różowe okulary

Zapraszamy na powakacyjne spotkanie z cyklu Ciekawi Świata.

Będzie inaczej niż zwykle, a to za sprawą Alicji i Piotra Dzienis, którzy za pieniądze z kopert ślubnych wyjechali na wyprawę zwaną przez nich samych spóźnioną podróżą poślubną. Ich wyprawa trwała 5 miesięcy.

Odwiedzone kraje:
Korea Płd., Japonia, Tajwan, Filipiny, Singapur, Malezja, Wietnam, Laos, Tajlandia, Indie, Gruzja, Turcja, Bułgaria, Serbia, Węgry, Słowacja.

Państwa, którym Alicja i Piotr poświęcili najwięcej czasu i uwagi, to głównie te azjatyckie i o nich głównie nasi goście będą opowiadać.
Będzie również o kuchni z danych regionów, praktycznych radach oraz finansach, więc śmiało można będzie zapytać: “A ile wydaliście?”.

Praktycznie wszystkie odwiedzone kraje przejeżdżaliśmy autostopem (samolotami między krajami), spaliśmy u ludzi korzystając z couchsurfingu, tudzież u Polaków poznanych przez internet, albo u kogoś prosto z drogi, kto zaprosił nas przy okazji podwózki.

Mieliśmy wrażenie, że w ten sposób uda nam się poznać kraj i jego ludzi lepiej, niż korzystając tylko z publicznych środków transportu i śpiąc w hotelach.
Alicja i Piotr Dzienis

www.poznajeswiat.pl
www.facebook.com/poznajeswiatpl 

Naszemu cyklowi patronuje BialystokOnline.pl.

 

 

 

 

 

Galeria

DCIM100GOPROGOPR6391.

DCIM100GOPROGOPR6391.

DCIM100GOPROGOPR6547.

DCIM100GOPROGOPR6547.

IMG_20170708_100315_male1 GOPR6790 Drukowanie

BOK Białostocki Ośrodek Kultury