Pokaz specjalny: North of nightfall

W głębokim ukryciu pomiędzy lodowcami Arktyki znajdują się tereny zbyt niesamowite, by móc je zignorować planując epicką wyprawę MTB! Dokładnie w tym miejscu, gdzie próżno szukać oznak życia, a zima trwa aż 9 miesięcy, znajduje się sporo zapierających dech w piersiach miejsc, które można spróbować poskromić na rowerze. Podczas lata krajobraz zmienia się tam nie do poznania, a przykryty do tej pory śniegiem teren odsłania swoje niezwykłe piękno, stwarzając okazję do najbardziej ekstremalnego downhillu w historii tego sportu!

North of nightfall
13 lutego | kino Forum | godz. 19:00 | bilet 14 zł

Największe wydarzenie filmowo-rowerowe roku 2018! Superprodukcja MTB „North of the Nightfall” wyprodukowaną przez Red Bull Media House i doskonale znaną w świecie rowerowych filmów ekipę Freeride Entertainment.
Gwiazdy: Darren Berrecloth, Carson Storch, Cam Zink i Tom Van Steenbergen udali się w niezwykłą podróż, by zbadać te dziewicze dla rowerzystów tereny. Ta wyprawa oznaczała dla nich ogromne wyzwanie, gdyż mieli okazję zmierzyć się z terenem po jakim nie jeździł nikt wcześniej!

Oficjalna strona: redbull.com/sg-en/projects/north-of-nightfall

Galeria

north-of-nightfall-header-image

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury