Premiery Muzyczne: Bolewski & Tubis / BRAK BILETÓW

Zapraszamy na pierwszy koncert po otwarciu:

Bolewski & Tubis

27 lutego 2021, godz. 19:00
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety 25 zł (przedsprzedaż) / 30 zł (w dniu koncertu), BRAK BILETÓW

Przypominamy, że zgodnie z wytycznymi Ministerstwa Zdrowia, od 27 lutego obowiązuje zakrywanie ust i nosa wyłącznie przy użyciu maseczki.
Nie można już – tak jak do tej pory – stosować szalików, kominów, chust, bandan i przyłbic.
wytyczne dla KLUBU FAMA
oświadczenie uczestnika wydarzenia w Klubie Fama
obowiązuje zakaz konsumpcji w związku z czym bar w Klubie Fama będzie nieczynny

18 września 2020 roku ukazał się najnowszy album (łódzkiego) superduetu Bolewski & Tubis zatytułowany „Bez końca”. Radosław Bolewski (wokal, perkusja) i Maciej Tubis (fortepian, syntezator basowy) bezkompromisowo podążają swoją muzyczną drogą, łącząc energię improwizacji z piosenką. Nowa płyta zawiera 8 niezwykłych utworów, w których odnajdziemy odbicie naszych pragnień, wątpliwości i priorytetów. Posłuchajcie tej opowieści!

Bolewski & Tubis – duet, jakiego jeszcze nie słyszeliście. Ich muzyka to niespotykane połączenie piosenki i improwizacji, polskie teksty, niezwykła synergia, która zaskakuje i przyciąga uwagę podczas występów na żywo – o czym przekonała się już publiczność w blisko 50 miastach, które odwiedzili w ramach trasy koncertowej promującej album „Lunatyk” (premiera: 9 marca 2018 roku).

Nieprzewidywalny pierwiastek improwizacji sprawia, że ich muzyka określana jest jako wysmakowany balans między jazzem a muzyką pop w odważnej improwizowanej odsłonie. To właśnie koncerty i spotkania z publicznością dają im najwięcej satysfakcji, a słuchacze mówią, że na scenie tworzą tyle dźwięków, ile musiałby zagrać kwartet.

Galeria

Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (1) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (2) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (3) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (4) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (5) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (6) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (7) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (8) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (9) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (10) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (11) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (12) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (13) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (14) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (15) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (16) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (17) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (18) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (19) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (20) Bolewski i Tubis_fot Marcin Pawlukiewicz (21)

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury