Silent Disco w ramach Wschodu Kultury/Innego Wymiaru

Zapraszamy na wieczorne Silent Disco w Namiocie Festiwalowym przy Białostockim Ośrodku Kultury (ul. Legionowa 5)!

27 i 28 sierpnia od godz. 22.00
wstęp wolny!
UWAGA! Trzeba wziąć ze sobą dokument tożsamości uprawniający do wypożyczenia słuchawek!

Silent Disco – “Cicho Dicho” – to nowy sposób na imprezę. Zamiast potężnego nagłośnienia, każdy uczestnik otrzymuje bezprzewodowe słuchawki i sam wybiera, jaka muzyka go porusza, koi, hipnotyzuje. Każdy sam wybiera to, co mu najbardziej pasuje.

Wydarzenie na FB

Muzyczne doznania zapewnią:

Kanał 1 – czwartek, 27 sierpnia

Sandy Mushroom – Młoda rezydentka Metra. Po jej występie możecie spodziewać się mieszanki energicznych, technicznych brzmień z domieszką hipnotyzującego house’u oraz techno. Pomimo młodego wieku i wciąż szlifującej się wizji ma za sobą występy w stolicy oraz na Alter.Namiocie.
https://www.mixcloud.com/sandy-mushroom/
https://soundcloud.com/sandyyacoob

Kanał 1 – piątek, 28 sierpnia

Dj Koola – weteran podlaskiej sceny klubowej i fetyszysta winylowego brzmienia, pochodzi z Suwałk. Nie pamięta już swojej pierwszej dziewczyny ale pamięta za to pierwszy winyl, który kupił – “Secret” Classix Nouveaux w ’83. Odpowiada za pierwsze undergroundowe, a potem już klubowe imprezy w Suwałkach, Augustowie, Ełku i Białymstoku w połowie 90s. Koola przemierzył polski światek klubowy od nadmorskiego Sfinksa do zakopiańskiego Ampstronga ale do serca przypadło mu najbardziej białostockie Metro, gdyż tu dają mu największą kreskę w barze. Do tej pory miał okazję występować u boku takich artystów jak m.in. Richard Dorfmeister, Alden Tyrell, John Selway, Alexander Robotnick, Feadz, Dub Pistols, Marc E, Eric Duncan, Richard Sen, Rico Tubbs, King Cannibal, Mochipet czy Lazer Sword. Ostatnimi czasy najchętniej porusza się w muzycznych rejonach gdzieś pomiędzy glitch electro i nu disco, doceniając także eksperymentalną elektronikę i klimaty jazzowe oraz nie zapominając o swych korzeniach czyli klasycznym techno. Jego kolekcja płytowa sięga kilku tysięcy czarnych krążków, obecnie działa w ramach kolektywu Audiosfera.
https://www.facebook.com/koolafication

Kanał 2, czwartek i piątek, 27 i 28 sierpnia

Faza Miss God – na co dzień wokalistka i producentka muzyczna, która reprezentuje coś nowego. Podzieli się swoimi inspiracjami, twórczością ulubionych artystów. Trochę brytyjskiej elektroniki, trochę niemieckiej. Emocjonalnie, momentami dramatycznie.
https://www.facebook.com/MissGodMusic

Kanał 3, czwartek i piątek, 27 i 28 sierpnia

Magdala – promotorka muzyki, ½ kobiecego duo Rozgwiazdy i 1/3 kolektywu Kró-LEWski Sound. Marząc o safari w Afryce, najlepiej czuje się dzieląc muzyką pełną rytmu i słońca. Łączy karaibskie brzmienia reggae, dancehall, jungle, dnb z tropical bassem klimatami kuduro, cumbii, a także moombahtonem i trapem. Muzycznym samolotem polecisz na tropiki i z powrotem.
https://www.facebook.com/magdala.agencja


BOK Białostocki Ośrodek Kultury