Slow West

Działający przy Białostockim Ośrodku Kultury Dyskusyjny Klub Filmowy „GAG” zaprasza 11 grudnia 2015 na godz. 18.30 do kina Forum na pokaz “Slow West” z Michaelem Fassbenderem. Prelekcja przed i dyskusja po filmie Tomasz Adamski.

Slow West (2015, 84′)
reż. John Maclean

Zwycięzca na festiwalu Sundance – zachwycające zdjęcia, rewelacyjna ścieżka dźwiękowa i świetne poczucie humoru – “Slow West” to prawdziwa perełka!

Producenci oscarowego “Jak zostać królem” i przeboju “Wstyd” przedstawiają brawurowe i zaskakujące połączenie stylowego westernu z pełną humoru poetycką opowieścią o młodzieńczej miłości, które od sukcesu na festiwalu Sundance zbiera znakomite recenzje i podbija serca publiczności. Szkocki panicz przemierza rozległe prerie Dzikiego Zachodu w poszukiwaniu zaginionej miłości swojego życia – pięknej i odważnej Rose. Wkrótce okazuje się, że dziewczynę chce odnaleźć także grupa bezwzględnych łowców nagród. Młodemu chłopakowi, któremu od początku po piętach depczą bandyci, niespodziewanie z pomocą przychodzi wyjęty spod prawa tajemniczy wędrowiec. Czy wspólnie uda im się uratować dziewczynę? Czy w dzikich rejonach legendarnej krainy, gdzie lepiej nie pojawiać się bez naładowanej broni i zapasu amunicji, może liczyć się coś więcej, niż tylko przetrwanie?

Po filmie przeniesiemy się do kącika kawiarnianego w foyer kina Forum, gdzie kosztując wybornej herbaty i kawy będziemy prowadzić dyskusję o obejrzanym filmie.
Specjalny wybór herbat na spotkania DKF dostarczy nam sklep Kawa-herbata, znajdujący się w C.H.Park w Białymstoku, lok. 115.
Więcej, pachnących doskonałą kawą i herbatą, informacji znajdziecie tutaj: www.kawa-herbata.com.pl

KAWA_HERBATA

Galeria

slow west slow west1 SLOW_WEST_01 SLOW_WEST_02 SLOW_WEST_03

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury