Tim McMillan & Rachel Snow

Zapraszamy na koncert w ramach 8. Festiwalu Kultur i Podróży “Ciekawi Świata”:

Tim McMillan & Rachel Snow

28 października 2018, 20:30
klub Fama, ul. Legionowa 5
bilety: 15 zł (przedsprzedaż), 20 zł (w dniu koncertu) dostępne w kasie Forum, kasie BOK/CLZ i na bilety.bok.bialystok.pl

Tim McMillan & Rachel Snow (Australia)
Australijczyk Tim McMillan prezentował swój unikalny styl grania na gitarze na scenach całego świata. Koncertuje od ponad dekady. Utwory przyozdabia aksamitnym wokalem. Na scenie towarzyszy mu skrzypaczka Rachel Snow. Jako, że artysta ma świetny kontakt z publicznością, zdołał zbudować sobie duże audytorium na terenie całej Europy. To właśnie na naszym kontynencie głównie koncertuje. W Polsce Tim McMillan promować będzie nową płytę „Hiraeth”. Na płycie można usłyszeć wpływy takich legendarnych gitarzystów, jak Al Di Meola, Devin Townsend czy Michael Hedges. Muzyka meandruje od celtyckiego folku, przez fingerstyle do rocka progresywnego i akustycznego metalu.
soundcloud.com
facebook.com/timmcmillan

To piękna, oryginalna muzyka
Jónsi, wokalista Sigur Rós

ogólne informacje o festiwalu

Galeria

Tim McMillan i Rachel Snow (1) Tim McMillan i Rachel Snow (2) Tim McMillan i Rachel Snow (3) Tim McMillan i Rachel Snow (4) Tim McMillan i Rachel Snow (5) Tim McMillan i Rachel Snow (6) Tim McMillan i Rachel Snow (7) Tim McMillan i Rachel Snow (8) Tim McMillan i Rachel Snow (9) Tim McMillan i Rachel Snow (10) Tim McMillan i Rachel Snow (11) Tim McMillan i Rachel Snow (12) Tim McMillan i Rachel Snow (13) Tim McMillan i Rachel Snow (14) Tim McMillan i Rachel Snow (15) Tim McMillan i Rachel Snow (16) Tim McMillan i Rachel Snow (17) Tim McMillan i Rachel Snow (18) Tim McMillan i Rachel Snow (19) Tim McMillan i Rachel Snow (20) Tim McMillan i Rachel Snow (21) Tim McMillan i Rachel Snow (22)

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury