VII DNI AUSTRALII

czyli wszystko co chcielibyście wiedzieć o Australii,
ale baliście się zapytać.

Białostocki Ośrodek Kultury i Albion House zapraszają 25 kwietnia na wieczór z Australią!

Przyjdź na jedyny w Polsce festiwal poświęcony dalekiej „kangurolandii”, który Albion House organizuje już po raz siódmy na terenie całego kraju! Organizatorzy – Paweł Wida i Karolina Sypniewska-Wida mieszkają na co dzień w Sydney i zarażają pasją i miłością do tego kraju.
Razem prowadzą firmę Albion House, która od ponad 20 lat spełnia marzenia o wyjazdach na uczelnie czy do pracy na dalekich antypodach i nie tylko!

Przez miesiąc pełen przygód, Albion House w całej Polsce będzie inspirować i opowiadać o wyjątkowym kraju, w którym na co dzień mieszkają Paweł i Karolina.
Białystok po raz pierwszy w tym roku znalazł się na trasie cyklu prezentacji o Australii.

VII Dni Australii to cykl prezentacji, filmików, warsztatów o nauce, życiu, pracy i podróżach po Australii. Podczas wyjątkowych spotkań dowiecie się m.in. jak spełnić swoje marzenia o wyjeździe edukacyjnym do ojczyzny koali, wombatów, kangurów i wielu innych zwierzaków. W każdym mieście czekają na Was warsztaty wyjazdowe prowadzone przez Pawła Widę, który od ponad 20 lat mieszka na Antypodach. Będziecie mogli również skorzystać z wyjątkowej okazji wzięcia udziału w darmowych konsultacjach dotyczących wyjazdów do Australii. Czeka na Was wystawa fotografii „Spełniając marzenia na drugim końcu świata” oraz kiermasz książek i degustacja australijskiego przysmaku…
ZAPRASZAMY!

Szczegóły na:
www.dniaustralii.com
www.albionhouse.com.pl
www.facebook.com/Albionhouse1996

PROGRAM VII DNI AUSTRALII W BIAŁYMSTOKU:

18.00 Powitanie
18.05 Prezentacja “Z Perth do Sydney campervanem” – Karolina Sypniewska-Wida
18.45 Degustacja australijskiego przysmaku dla odważnych
18.50 Warsztaty wyjazdowe do Australii – jak spełnić marzenia? – Paweł Wida
19.20 Miasta Australii – gdzie mieszka się najlepiej i dlaczego?
19.45 Wygraj bilet do Australii  – konkurs z nagrodami

 

17.00 – 20.00 Darmowe konsultacje indywidualne dotyczące wyjazdów do Australii podczas trwania wydarzenia. Liczba miejsc ograniczona. Zapisz się już dziś i porozmawiaj z naszymi konsultantami. Chcesz się zapisać, podaj w tytule wiadomości miasto oraz interesujący Cię temat konsultacji, poczekaj na potwierdzenie spotkania przez naszego konsultanta: agnieszka@albionhouse.com.pl

 

 

 

 

 

Galeria

LOGO DNI AUSTRALII

BOK Białostocki Ośrodek Kultury