Zaduszki Bluesowe

Już po raz 34. zapraszamy na Zaduszki Bluesowe!

KSW4 Blues (Polska)
Eliana Cargnelutti (Włochy)

5.11.2016, godz. 19.00    
Klub Fama, ul. Legionowa 5
Bilety: 35 zł (przedsprzedaż), 45 zł (w dniu koncertu) – do kupienia w kasie kina Forum i na stronie www.bilety.bok.bialystok.pl

Podczas tegorocznych Zaduszek usłyszymy:

KSW4 Blues
Formacja z Bytomia, która wykonuje autorskie kompozycje, oparte na tradycyjnych bluesowych wartościach wprost z krainy delty Missisipi, gdzie powietrze pełne jest bluesa. Utwory są dobrze odbierane przez publiczność, która licznie przychodzi na koncerty – KSW4 Blues na ostatnim festiwalu Las Woda & Blues zdobył nagrodę publiczności! W kwietniu tego roku grupa wydała swój pierwszy album „Kundel”, o którym Maciej R. Hoffmann napisał na forum Okolice Bluesa recenzję: Chcecie się wyciszyć, chcecie pomyśleć, chcecie odpocząć od nerwowego tętna otaczającego nas świata? To posłuchajcie. Zwłaszcza, że kompozycje są ciekawe, słowa niebanalne, a i wykonanie przednie. O dziwo: sam się przekonałem, że ta płyta może być doskonałą „muzyką drogi” – choć jest diametralnie inna niż „samochodowe” kompozycje firmowane np. nazwiskiem Chris Rea….

Skład zespołu:
Chiro vel Kundel – wokal, gitara
Tomasz „Sro(c)kers” Sroka – instrumenty perkusyjne
Krzysztof Wydro – harmonijka ustna
Piotr „El Clásico” Kucharz – kontrabas

https://www.facebook.com/ksw4blues/

Eliana Cargnelutti

Młoda włoska blues rockowa gitarzystka i piosenkarka. Jej muzyka to blues rock z odrobiną tego co pomiędzy, czyli: elektrycznego funka, pop rocka, jazzu instrumentalnego, surowego rocka i klasycznego bluesa. Wszystko to połączone jej umiejętnościami instrumentalnymi jako gitarzystki. Na ostatniej płycie Eliany znajdziemy wielu znamienitych gości, tak jak m.in: Scott Henderson, Enrico Crivellaro, Jimi Barbiani, Fabio Drusin, Gianni Massarutto i Flavia Quass.

Skład zespołu:
Eliana Cargnelutti – wokal, gitara
Loris De Checchi – KeyB Organ, wokal
Simone Serafini – bass, wokal
Carmine Bloisi – perkusja

http://www.elianacargnelutti.com
http://www.facebook.com/MissElianaCargnelutti

Galeria

KSW4 Blues Guglielmo Gregoris

Guglielmo Gregoris

zaduszki_plakat_b2

Video


BOK Białostocki Ośrodek Kultury