44. Trójząb Komediowy

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 44. Trójząb Komediowy!

Wystąpią:

Szymon Łątkowski
Bartosz Gajda

19 lutego 2019, godz. 18:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu imprezy), do kupienia w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Wieczór poprowadzi Luźny mankiet.

Szymon Łątkowski
Lekko podstarzały już artysta kabaretowy młodego pokolenia. Kocha tworzyć, pisać, łączyć różne style: kabaret, teatr, stand-up, bo dlaczego nie, skoro wszystko fajne! Widywany w telewizji, podobno bywa śmieszny, umiarkowanie rozpoznawalny, o twarzy trochę podobnej zupełnie do nikogo, a trochę do kilku osób. Specjalność zakładu to odgrywanie stu różnych osób w tej samej sytuacji. Laureat wszystkich prestiżowych konkursów i przeglądów kabaretowych. Od dziecka kocha Białystok, który w lutym odwiedzi pierwszy raz.

Bartosz Gajda
Wybitna osobowość, gwiazda estrady, jeden z najlepszych komików na świecie. Połączenie najlepszych cech Zbigniewa Buczkowskiego i Gerarda Depardieu. Gwiazda estrady. Na co dzień występuje w wyśmienitym kabarecie Łowcy.B, z którym co roku dostają kilkaset nagród na przeglądach i festiwalach. Ogrom jego talentu można docenić oglądając kanał 50 Twarzy Gajdy, który ma ponad 20 mln subskrybentów, a poszczególne filmiki mają po kilkanaście (słownie kilkaset) miliardów wyświetleń. Gwiazda estrady.  Bilety na jego stand up wyprzedają się za bezcen, a przed każdym występem zjawiają się koniki oferując bilety po cenie kilkusetkrotnie wyższej od tych sklepowych. Doceniony przez najznamienitszych reżyserów, prawdziwa gwiazda estrady, szarmancki, oszałamiająco utalentowany. Gwiazda estrady. Gdzie się nie pojawi, zaraz obok niego zbiera się tłum ludzi, by posłuchać, co ma do powiedzenia. Jego perlisty śmiech przeszedł do legendy, a lotność żartu nie przestaje zadziwiać. Kto go zna, ten wie, że można go było zobaczyć w wielu amerykańskich filmach. Gwiazda estrady. Któż nie pamięta jego ról w “Ace Venturze” czy “Gliniarzu z Beverly Hills”? Nie bójmy się tego słowa: Polskę ogarnęła Gajdomania.
Pozdrawiam, Bartosz Gajda. Sam to pisałem.

 

Galeria

Bartosz Gajda Szymon Łątkowski

BOK Białostocki Ośrodek Kultury