46. Trójząb Komediowy

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na 46. Trójząb Komediowy!

9 kwietnia 2019, godz. 18:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
Bilety: 20 zł (przedsprzedaż), 25 zł (w dniu imprezy), w kasie kina Forum, kasie BOK/CLZ i na stronie bilety.bok.bialystok.pl

Wystąpią:

Antoni Gorgoń Grucha
Piotr Laskowski

Antoni Gorgoń Grucha – można rzec: znany i lubiany w Białymstoku – występuje u nas już po raz trzeci! Patriota, anarchista, samotny lider bez partii, swojski mąż stanu, polityk, a zarazem działacz społeczny, nie szczędzi mocnych słów na polu życia publicznego, kultury i sztuki, stroni od polityki. Twój kandydat na prezydenta. Zaskakujący, kontrowersyjny do bólu, wytyka błędy i mówi to, co byście chcieli usłyszeć, ale boicie się głośno mówić.

Po udanej kampanii wyborczej (udanej według Antoniego), przebyciu tysięcy kilometrów (to akurat jest fakt), przyszedł czas, aby poznać tę nietuzinkową postać poza blaskiem reflektorów. Czas zmierzyć się z sytuacjami życia codziennego.

Występy Antoniego można oglądać w Telewizjach POLSAT, TVP2, TVP Polonia i TVP Rozrywka, podczas Rybnickiej Jesieni Kabaretowej Ryjek 2013 i 2015, w Mrągowskim Lecie Kabaretowym, “Latającym Klubie Dwójki” i “Dzięki Bogu już weekend”.

Piotr Laskowski – rodowity zduńskowolanin, założyciel i członek kabaretu Sakreble. Twórca tekstów, autor muzyki, reżyser i aktor w jednym. Nigdy nie traktował kabaretu jak pracy, ale nauczył się pracować w kabarecie, w którym działa od 2005 roku. Jako solista był finalistą I edycji LUDZIKA, laureatem II nagrody na PACE, laureatem I nagrody na Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry czy Królem Łgarzy. Prywatnie jest ponurym grubasem.

Galeria

trójząb_plakat_zielony

BOK Białostocki Ośrodek Kultury