48. Trójząb Komediowy

Białostocki Ośrodek Kultury oraz Kabaret Inaczej zapraszają na:

48. Trójząb Komediowy!

10 grudnia 2019, godz. 18:00
Klub Fama, ul. Legionowa 5
WYDARZENIE ODWOŁANE

Wystąpią:

Grupa Ononon
zespół komediowy Kwiatkowski I Bank
wieczór poprowadzi Maciej Bukłaga

Czy usłyszymy w grudniowej edycji „Last Christmas” i „Pada śnieg” – wszystko zależy od publiczności!

Kwiatkowski I Bank jest to zespół komediowy, który w przezabawny sposób łączy ze sobą piosenkę kabaretową z muzyką na żywo i one man show. Pierwszy program Kabaretu nazywa się “Żeby żyło się nam lepiej “.
Zespół istnieje od dwóch lat, a już zdobył laury na wielu prestiżowych festiwalach komediowych i kabaretowych takich jak:
I miejsce na Festiwalu PAKA 2019, I miejsce i tytuł Króla Łgarzy na 37. Festiwalu Form Satyrycznych w Bogatyni, Festiwal Komedii SZPAK 2018 w Szczecinie – I miejsce, PAKA 2018 – II miejsce i specjalne wyróżnienie dla Macieja Kwiatkowskiego, OSPA 2018 – III miejsce oraz Nagroda Publiczności.
Formację tworzy lider zespołu Maciej Kwiatkowski oraz utalentowani i doświadczeni muzycy:
Wojciech Zięba – gitara
Sławomir Zięba – perkusja
Tomek Setlak – bas
Kwiatkowski jest znany białostockiej publiczności z występów kabaretu 7 minut po, którego był założycielem.

Grupa OnOnOn to nowa formacja kabaretowa, której członkowie mają wieloletnie doświadczenie sceniczne. OnOnOn tworzą: On – Adam Wacławiak, wcześniej związany z kabaretami 7 minut po i BudaPesz, On – Mateusz Sitko, założyciel kabaretu Inaczej, On – Mateusz Chmielewski – akordeonista i pianista, debiutant na scenie kabaretowej. Projekt to połączenie doświadczenia z nowym spojrzeniem na kabaret. Skecze, scenki i piosenki są zbiorem tego, jak OnOnOn postrzegają świat i jak go opisują. Wszystkiemu towarzyszy muzyka grana przez zawsze uśmiechniętego pianistę. Do tej pory Grupa otrzymała wyróżnienie na Przeglądzie Piosenki Kabaretowej OSPA 2018, I miejsce i Nagrodę Publiczności na Przeglądzie KLAMKA 2019 w Krakowie, Grand Prix na przeglądzie KOKS 2019 w Kielcach, I miejsce na Przeglądzie Kabaretowym STOPA 2019 w Karniewie, Grand Prix na 25. Mazurskim Lecie Kabaretowym MULATKA 2019 w Ełku, Grand Prix na 40 Lidzbarskich Wieczorach Humoru i Satyry 2019 w Lidzbarku Warmińskim.

Maciej Bukłaga
człowiek wielu profesji: kabareciarz, improwizator, konferansjer, doradca klienta, mąż i ojciec. Żadnej nie wykonuje dobrze.


BOK Białostocki Ośrodek Kultury