Co robimy w ukryciu

Działający przy BOK-u Dyskusyjny Klub Filmowy „GAG” zaprasza na przedpremierowy pokaz filmu

“Co robimy w ukryciu”

23.02, godz. 18.30, kino Forum
bilet: 11 zł

Prelekcja przed i dyskusja po filmie – Tomasz Adamski

co robimy 2 www

Co robimy w ukryciu / What we do in the shadows
Nowa Zelandia 2014, 86′
reż. i scen. Taika Waititi, Jemaine Clement
obsada: Jemaine Clement, Taika Waititi, Jonathan Brugh, Cori Gonzalez-Macuer, Stuart Rutherford, Ben Fransham, Jackie van Beek, Elena Stejko

Nowy film twórców „Boya” i „Flight of the Conchords” to wybuchowa mieszanka horroru i czarnej komedii, zrealizowana w modnej konwencji mockumentu. Viago (379 lat), Deacon (183 lat), Vladislav (862 lat) i Petyr (8000 lat) mieszkają razem na przedmieściach współczesnego Wellington w Nowej Zelandii. Ich życie rozpoczyna się dopiero po zmroku, kiedy opuszczają trumny i legowiska, by stawić czoła codzienności, która również dla wampirów bywa niełatwa. Nieśmiertelność i pragnienie świeżej ludzkiej krwi już dawno przestały być ich głównym zmartwieniem, bo współczesność stawia przed nimi nowe wyzwania. Grupa filmowców towarzyszy im podczas codziennych obowiązków, drobnych kłótni czy nocnych wyjść na miasto, które z błyskotliwym humorem uświadamiają nam, że choć ich serca przestały bić wieki temu, wciąż żywią gorące i bardzo ludzkie uczucia.

Po filmie zapraszamy kącika kawiarnianego w foyer kina Forum, gdzie kosztując wybornej herbaty i kawy będziemy dyskutować o obejrzanym filmie.
Specjalny wybór herbat na spotkania naszego DKF-u dostarczy nam sklep Kawa-herbata, znajdujący się w C.H.Park (lok. 115) w Białymstoku.
Więcej pachnących doskonałą kawą i herbatą informacji znajdziecie tutaj: www.kawa-herbata.com.pl

Galeria

co robimy_plakat oryg

Video

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury