Daj się poruszyć! Warsztaty Ewy Hubar

DAJ SIĘ PORUSZYĆ!
Warsztat tańca współczesnego dla kobiet (wiek 18 – ∞)

Kiedy: 12 marca 2017, godz. 11:00-17:00, w tym przerwa
Gdzie: Białostocki Ośrodek Kultury – Klub Fama, ul. Legionowa 5
Bilety: 70 zł do kupienia w kasie Kina Forum (ul. Legionowa 5, tel. 85 746 13 20), Centrum im. Ludwika Zamenhofa (ul. Warszawska 19, tel. 85 67 67 367) oraz online (www.bilety.bok.bialystok.pl)

Posiadaczki Białostockiej Karty Dużej Rodziny lub Karty Aktywnego Seniora mogą kupić bilety ze zniżką w cenie 35 zł po okazaniu swojej karty w kasie Kina Forum lub Centrum im. Ludwika Zamenhofa.

Po wykupieniu biletu prosimy o kontakt pod adresem: kioskruchu.ewahubar@gmail.com

Rusz się, liczba miejsc ograniczona!

Warsztaty tańca współczesnego dla kobiet, z okazji Święta Kobiet. Dla początkujących i dla tych, które miały już doświadczenie z tańcem współczesnym.
Warsztat skierowany jest do kobiet poszukujących i chcących rozwijać swój potencjał twórczy lub ekspresję siebie w ruchu. Zarówno tych mających doświadczenie z ruchem (tancerki, aktorki, joginki, wolne ptaki), jak i tych, które swoją przygodę z tańcem i pogłębianiem świadomości ciała chcą dopiero rozpocząć. Każda kobieta ma ciało zbudowane z takiego samego materiału, dlatego też każda z nas wykorzystując ten materiał może i potrafi tańczyć. Warsztat będzie wprowadzeniem do metody i technik tańca współczesnego, połączonego z pracą ze świadomością ciała, rozluźnieniem oraz zabawą
ruchem.

Ewa Hubar zachęca:
Nastały takie czasy, że kobiety muszą dzielić się i wspierać wspólną energią. Energią, która ma w sobie wielki potencjał. Święto Kobiet jest najlepszym momentem, aby ten potencjał wyzwolić i zaprezentować.
Nie musisz być super wyćwiczona i wygimnastykowana, wystarczy, że się rozluźnisz, a to samo przyjdzie. Zrób to dla Siebie. Wyraź to i pozwól Sobie na odrobinę wybuchowej energii tanecznej.
Weź ze sobą: wygodny strój (ale może też być super ekstrawagancki, możesz nawet przyjść w szpilkach), dobry nastrój, otwartą głowę i daj się poruszyć.

Więcej o metodzie i Kiosku Ruchu na stronie:
http://kioskruchu-ewahubar.wix.com/kioskruchu-ewahubar

Ewa Hubar – tancerka, choreografka, performerka, antropolożka kultury, animatorka kultury.
Skończyła Akademi for Musik, Dans & Teater w Kopenhadze na kierunku teatr tańca, a następnie rozwijała swoje umiejętności w Eksperymentalnym Studiu Tańca w Krakowie pod okiem Iwony Olszowskiej oraz na licznych warsztatach i festiwalach w kraju i za granicą u uznanych nauczycieli i artystów (Vera Mantero, Christine de Smedt, David Zambrano, Peter Player, Yaniv Mintzer, Koen Augustijnen, Claudia Dias, Vincent Colomes, Tony Orrico, Mala Kline, Isabelle Schad, Maria Stokłosa i wielu innych), głównie w zakresie tańca współczesnego, improwizacji, improwizacji w kontakcie, choreografii i sztuki performance. Realizatorka projektów tanecznych i kulturalnych w Polsce i za granicą. W Białymstoku najczęściej współpracuje (oraz ceni tę współpracę) z Białostockim Ośrodkiem Kultury. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w Starym Browarze w Poznaniu.
Ostatni rok spędziła na podróżowaniu i nauce techniki masażu tajskiego oraz techniki dobrego, świadomego życia m.in. w Australii, Nowej Zelandii, Tajlandii oraz Kalifornii. W swojej praktyce i rozwoju ruchowym czerpie z takich technik jak Body Mind Centering, improwizacja, techniki release, joga. Twórczyni Kiosku Ruchu – platformy edukacyjnej, w której przekazuje i dzieli się zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami.
Więcej: TUTAJ

Daj się poruszyć!

Galeria

Na zdjęciu: Ewa Hubar podczas Dni Sztuki Współczesnej

Na zdjęciu: Ewa Hubar podczas Dni Sztuki Współczesnej

Warsztaty w Białymstoku Warsztaty w Białymstoku

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury