DJ VaZee, Dj Falcon1, DJ Kentaro

DJ Kentaro

Jeden z najsłynniejszych na świecie japońskich didżejów! Na światowej scenie zaistniał w 2002 roku, kiedy jako dwudziestolatek wygrał prestiżowe zawody DMC World Championship. Przeszedł tym samym do historii jako pierwszy azjatycki mistrz świata w tej dziedzinie. Należy do grona nielicznych turntablistów, grających podczas swych koncertów prawdziwą muzykę – bez kakofonii i hałasu, za to z największym wyczuciem i niebywałą precyzją. Jego pierwszy, w całości oryginalny, materiał ukazał się nakładem wytwórni Ninja Tune w kwietniu 2007 roku.

www.facebook.com/djkentaro
www.djkentaro.jp

Dj Falcon1

Didżej / turntablista, na koncie ma m.in. pięć tytułów Mistrza Polski IDA. Jego sety to wypadkowa fascynacji turntablismem, klasycznym hip-hopowym brzmieniem oraz szeroko pojętą elektroniką. Jako party DJ nie stroni od niczego, co niesie ze sobą dobry vibe, jako turntablista – współpracuje z czołówką polskiej sceny hip-hopowej. Jest współzałożycielem szkoły DJ-skiej SPINLAB. Dzielił scenę z wykonawcami z wielu muzycznych światów, m.in. Method Man & Redman, Mosca, DJ Shadow, DJ Vadim & Yarah Bravo czy DJ Q-Bert.

www.youtube.com/FALCON1official
www.soundcloud.com/djfalcon1
www.mixcloud.com/funkyfalc
www.facebook.com/falcon1yo

Dj VaZee

Didżej / turntablista, Mistrz Świata IDA World 2014 Show Category i Vice Mistrz Świata IDA World 2014 Scratch Category. Uczestniczy w projekcie Steve Nash & Turntable Orchestra, gdzie naturalne dźwięki fortepianu i orkiestry symfonicznej przeplatane są scratchowanymi partiami generowanymi przez gramofony. Jego sety to mix świeżych, nu beatowych produkcji z klasycznym funkiem, rapem i basowymi brzmieniami, a wszystko to przeplatane jest dogrywanymi na żywo partiami perkusyjnymi.

www.facebook.com/VaZeeDj

Galeria

DJKENTARO_1_MASTER_3MB DJ_FALCON1_OK VaZee press3 DJKENTARO_2_3MB

Video

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury