Red Emprez / Manoid / afterparty

Red Emprez
Białostocki duet od 2004 roku obecny na polskich i zagranicznych scenach. Występował m.in. takich festiwalach jak: Castle Party, Wave Gothik Treffen (DE), Kunigunda Lunaria (LT), Basowiszcza, Electro Prague Festival (CZ).
Muzyka Red Emprez to melodyjny electro-clash i balladowy new romantic / 80’s synth-wave. Zespół wydał dwie płyty: „Clubgirls and Poofs” i „On the Leash”, obecnie kończy pracę nad trzecim albumem – „Reborn”.

redemprez.pl
www.facebook.com/redemprezband

Manoid
Pochodzi z… podlaskich lasów, tworzy i wykonuje na żywo muzykę elektroniczną. Jego minialbum „Synestezja” (2014) został ciepło przyjęty przez środowisko muzyczne. Podczas swoich koncertów pokazuje różne oblicza: od ciężkiego minimal techno, przez trip-hop i ambient do delikatnej muzyki współczesnej. Na scenie pojawia się w czarnym garniturze, otoczony syntezatorami i instrumentami klasycznymi. Gra sam lub z zespołem.

„Polska raczej nie może pochwalić się ogromnym zasobem doskonałych zespołów muzycznych. Zwykliśmy łaskawiej patrzeć na „nasze” zespoły i cieszyć się z byle czego. Niezręczny moment następuje, gdy okazuje się że album wyprodukowany w Polsce jest naprawdę dobry. Tak właśnie jest z MANOID” – whitesticker.pl

www.facebook.com/MANOID.music
soundcloud.com/manoid-music
www.youtube.com/user/MANOIDofficial

afterparty prowadzi  tajemniczy dr After

Video

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury