NORWEGIA

Robert Łupiński

urodzony 10 października 1970 r. w Białymstoku. Dyplomowany fotograf zawodowy. Zajmuje się głównie fotografią wnętrzarską (głównie do magazynu „Kuchnia i Technika”) i ślubną (w branży ślubnej fotografuje pod pseudonimem „robert kruk”). Fascynacje – to głównie psychologia, film, turystyka i stara motoryzacja. Fotografia jest pewną wypadkową wszystkich zainteresowań, które prowadzą do lepszego poznania ludzi i świata. Warto też nadmienić że fotografia jest dziedziną nieskończoną, w której cały czas odkrywa się pokłady nowych możliwości pokazywania ludzi i otaczającego nas świata.

Paweł Jankowski

urodzony 25 grudnia 1982 r. w Białymstoku. Pasjonat filmów i podróży. Fotografią zajmuje się hobbystycznie. W Norwegii odpowiedzialny był za filmową rejestrację szlaków, które przemierzał wraz z ekipą. Od czasu do czasu swoich sił próbuje pisząc sonety do szuflady.

Adrian Horba

urodzony 30 października 1978 r. w Białymstoku. Z zawodu architekt. Od roku 2005 prowadzi własne biuro projektowe Horba Studio. Pasjonat podróży i fotografii artystycznej, od wielu lat członek Stowarzyszenia Klub Balonowy Białystok. Podróżował m.in. do Japonii, Rosji, Stanów Zjednoczonych i Ukrainy. Ostatnia podróż to Norwegia.

Galeria

IMG_3013 IMG_4434 IMG_3647_copy_mae IMG_4523_copy_mae

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury