Potańcówka Miejska

Zapraszamy wszystkich białostoczan do tańca, spacerowania, piknikowania. W pięknym otoczeniu Ogrodu Branickich, w blasku lampionów, najlepsze polskie i zagraniczne przeboje zagra zespół WHITESTOK. Mile widziane koszyki piknikowe, koce i KONIECZNIE DOBRY NASTRÓJ! :)

WhiteStok
Profesjonalna, sześcioosobowa grupa muzyków grających na żywo największe polskie i światowe przeboje. Grupa trafia w najbardziej wybredne gusta słuchaczy, zapewniając rozrywkę na najwyższym poziomie. Szeroki repertuar wykonuje z prawdziwą pasją, co gwarantuje niezapomniane emocje. Ma na koncie bardzo udany występ w programie „Must Be The Music”.

WhiteStok tworzą :
Agnieszka Skarżyńska-Szerszenowicz – wokalistka, instruktorka śpiewu, ma na koncie rolę w niemieckojęzycznej produkcji musicalu ”Hair”, współpracę z Marylą Rodowicz (1999-2000), udział w półfinale programu Idol, kontrakt backing vocal Freddy’ego Quinn’a w Niemczech, udział w spektaklu „Musical Classics” w Niemczech
Piotr „Piter” Popławski – gitarzysta, instruktor gitary, muzyk sesyjny
Piotr „Ziemba” Szerszenowicz – klawiszowiec i wokalista, kompozytor i aranżer w takich gatunkach jak rock, pop, ambient i muzyka alternatywna
Waldek „Waldi” Oksztul – basista, kompozytor i aranżer, muzyk sesyjny, realizator dźwięku
Andrzej Grześ – perkusista, muzyk sesyjny, współtwórca zespołu Rima, udziela się w projektach Studia Działań Kreatywnych „DanceOffnia”

www.whitestok.com.pl

Galeria

Potańcówka Miejska Whitestok Fama

Video

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury