Warsztaty tańca współczesnego dla kobiet

Białostocki Ośrodek Kultury i Ewa Hubar zapraszają na

Warsztaty tańca współczesnego dla kobiet, w Święto Kobiet

7-8 marca 2015 godz. 11.00-14.00 klub Fama, ul. Legionowa 5

Cena: 60zł (50zł w przedsprzedaży do 1 marca), opłata w kasie kina Forum.

Zapisy, informacje: kioskruchu.ewahubar@gmail.com

Wydarzenie na FB

Warsztat skierowany jest do kobiet poszukujących i chcących rozwija swój potencjał twórczy lub ekspresję siebie w ruchu. Zarówno tych mających doświadczenie z ruchem (tancerki, aktorki, joginki, wolne ptaki), jak i tych które swoją przygodę z tańcem i pogłębianiem świadomości ciała chcą dopiero rozpocząć. Każda kobieta ma ciało zbudowane z takiego samego materiału, dlatego też każda z nas wykorzystując ten materiał może i potrafi tańczy.

Warsztat będzie wprowadzeniem do metody i technik tańca współczesnego połączonego z pracą ze świadomością ciała i rozluźnieniem. Zapoznamy się z podstawowymi elementami, z którymi pracuje się w tańcu współczesnym i nie tylko: wykorzystanie ciężaru ciała, pędu i lekkości; techniki pozwalające rozluźni ciało, a przez to poszerzy zakres ruchowy, elementy świadomości ciała; rozciąganie, elementy jogi; praca z energią i obecnością w ruchu, podstawowe elementy improwizacji tanecznej. A poza tym: trochę się spocimy, trochę zmęczymy, pokażemy emocje, siłę i będziemy dobrze się bawić i celebrować Święto Kobiet w tej najbardziej przyjemnej formie – poprzez ruch i taniec.
Nie musisz być super wyćwiczona i wygimnastykowana, wystarczy, że się rozluźnisz, a to samo przyjdzie.
Zrób to dla Siebie. Wyraź to i pozwól Sobie na odrobinę wybuchowej energii tanecznej. DAJ SIĘ PORUSZYĆ!

Weź ze sobą: wygodny strój (ale może też być super ekstrawagancki, możesz nawet przyjść w szpilkach) dobry nastrój, otwartą głowę i daj się poruszy.


Ewa Hubar – tancerka, choreografka, performerka, antropolożka kultury, animatorka kultury. Skończyła Akademi for Musik, Dans & Teater w Kopenhadze na kierunku teatr tańca, a następnie rozwijała swoje umiejętności w Eksperymentalnym Studio Tańca w Krakowie pod okiem Iwony Olszowskiej oraz na licznych warsztatach i festiwalach w kraju i za granicą u uznanych nauczycieli i artystów (Vera Mantero, Christine de Smedt, David Zambrano, Yaniv Mintzer, Koen Augustijnen, Claudia Dias, Vincent Colomes, Tony Orrico, Mala Kline, Isabelle Schad, Maria Stokłosa i wielu innych), głównie w zakresie tańca współczesnego, improwizacji, improwizacji w kontakcie, choreografii i sztuki performance. Realizatorka projektów tanecznych i kulturalnych głównie w Krakowie, gdzie współtworzy Stowarzyszenie To.pole oraz w Białymstoku przy współpracy z Białostockim Ośrodkiem Kultury. Stypendystka Alternatywnej Akademii Tańca w Starym Browarze w Poznaniu. W swojej praktyce i rozwoju ruchowym czerpie z takich technik jak Body Mind Centering, improwizacja, techniki release, joga. Twórczyni Kiosku Ruchu – platformy edukacyjnej, w której przekazuje i dzieli się zdobytym doświadczeniem i umiejętnościami.

Galeria

plakat-daj-sie-poruszyc warsztaty tanca warsztaty tanca1 warsztaty tanca2 warsztaty tanca3 warsztaty tanca6 warsztaty tanca7 warsztaty tanca8 warsztaty tanca9 warsztaty tanca30 warsztaty tanca32 warsztaty tanca37 warsztaty tanca46 warsztaty tanca95

Brak komentarzy

Bądź pierwszy i rozpocznij dyskusję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


BOK Białostocki Ośrodek Kultury